Glossybox Beauty Bubbles Deal!
GLOSSYBOX BEAUTY BUBBLES - DEAL EDITION! Nedsatt 16 %, ett vinerbjudande utöver det vanliga!
Skåla i sann Glossyanda med rosa bubbel! GLOSSSYBOX Beauty Bubbles är ett samarbete mellan Glossybox och Vinoteket.se. I samband med att Glossybox firar global födelsedag har vi tagit fram och lanserar ett Italienskt ekologiskt certifierat och veganvänligt rosébubbel i en limiterad upplaga.
Bubblet är friskt, fruktigt och torrt med krispig och uppfriskande syra med trevliga antydningar om sötma. Doft av körsbär, jordgubbar och en hint av citrus med en låg sockerhalt på endast 9 gram per liter. För bästa upplevelsen, servera väl kylt, gärna i ishink á 7-8 grader.
Värdet på samlingen är hela 596 kr och är nu permanent nedsatt till 499 kr! Dessutom bjuder vi på frakten hela vägen hem till dörren - på en tid som passar dig
Totalt 4 Flaskor
*Erbjudandet gäller så länge lagret räcker.
Vinlådan Innehåller
-
Glossybox Beauty Bubbles Sparkling Rosé Brut Organic
Antal:4129 kr 149 kr